Ранок на радіо "Культура"


Мета: Створити настрій на день, запросити до розмови слухацьку аудиторію, що впливає на формування культурного простору України. Виховання громадської свідомості на прикладах сучасників; мистецтво має найрізноманітніші вектори втілення, що закладають потужну національну ідею; мистецький погляд на актуальні для України теми; протидія байдужості, рецепти подолання загальної кризи та розчарування. Позитивний message слухачам(пісня, уривок, поетика, опис).

8.25-8.30 - Анонс тем і рубрик передачі, пісня.

8.30 – 9.00 - Інтерактив. Розмова зі слухачами передбачає висловлення думок, міркувань, історій, коментарів щодо запропонованої актуальної теми з різноманітних аспектів літератури, мистецтва, творчості, культурних подій тощо.

9.00 – 10.00 - На ранкову розмову. Розмова з гостем, який може прокоментувати тему інтерактивну, розкрити її через власне життя і творчість, бачення, досвід. Гості передачі – митці, художники, письменники, музиканти, науковці, громадські діячі, які сказали особливе слово у культурному просторі України і сьогодні активно його творять.

10.00 – 10.30 - Знак оклику! Третя частина передачі – завершальна.

Підсумки розмови з гостем або коментарі слухачів щодо почутого або заздалегідь записані думки, цитати. Позитивний message слухачам (пісня, уривок, поетика, опис).

В ефірі: будні (08.25-10.30); вихідні (08.30-10.30)