Читач

Все менше людей читає, але книжок від цього не меншає. Тож давайте поцікавимось, що читає людина, яка має безпосереднє відношення до створення книжок - поет, художник Данило Кубай. До того ж за його словами «читання це - засіб антропогенезу». Ведуча – Марина Муляр.


Образ читача в поточній масовій свідомості розмитий і девіантний, а читати сучасно клаптиками по 140 символів. Водночас більшість успішних, помітних людей є активними, іноді фанатичними читачами. Запрошуючи до студії на розмову про прочитане різних успішних людей — науковців і політиків, підприємців і волонтерів — передача розкриває різноманітність сучасного читача і сприяє формуванню престижу «довгого читання» в часи твіттера.
   Програма передбачає спілкування з гостем . чи кількома гостями, у невимушеній атмосфері, як ми ділимося позитивним,. чи й негативними, враженнями від прочитаних книжок з друзями телефоном, або за кавою. Проте невимушеність не означає легковажність  і не виключає обговорення серйозних і навіть болючих тем сучасності. 
 
В ефірі: щочетверга (0.00-0.30 та 11.00-11.30)