Вечірній клуб актриси Лариси

Подружжя в житті й творчий тандем у театральній царині: драматург, театрознавиця, кандидат мистецтвознавства Неда Неждана і актор, режисер, драматург Олександр Мірошниченко(літературний псевдонім Олександр Вітер) – гості “ Вечірнього клубу актриси Лариси”. Про  участь і перемоги у міжнародних конкурсах і фестивалях Франції, Польщі, Болгарії, Португалії, про Всесвітню конференцію жінок-драматургів у Чілі, про театри недержавної форми власності, про театральну реформу “по-українськи” – гостро, відверто, актуально.  Слухайте нас у суботу 21 жовтня о 20.00

____________________________________________________________________________________________________________________

40 років творчої діяльності відзначає поет, народний артист України Андрій Демиденко. Про унікальну книжку “Український Богоголос.  Дмитро Гнатюк очима поета.”, про співпрацю і дружбу двох митців, про призначення поета і виклики сьогодення почуємо від гостя. Унікальні фондові записи голосу Д. Гнатюка і нові пісні на вірші А.Демиденка у передачі “ Вечірній клуб актриси Лариси” 28 жовтня о 20.00.  


Передача порушує питання розвитку і збереження культури, традиції, історичних та людських цінностей в нашому житті. Зустрічі з артистами театру, кіно, естради, поетами, композиторами, ведучми теле- і радіопрограм, журналістами, режисерами, художниками, політиками, бізнесменами - неординарними, непересічними особистостями.

В ефірі: щосуботи (20.00-20.45)