Вечірній клуб актриси Лариси

         Театральна спільнота столиці, прихильники театрального жанру обговорюють прем”єру у “ Новому українському театрі”, що розташований у самісінькому центрі  Києва , на вул. Михайлівській. Вистава “ Інстинкт. Чуттєвий ескіз”( п”єса Віталія Кіно) створена за  мотивами творів Ольги Кобилянської  “ Рожі”, “ Природа”, “ Земля”,  “В неділю рано зілля копала”.   Господиня клубу Лариса Недін подивилася  прем”єру, і відразу після  вистави, щойно розійшлись глядачі,  у вітальні театру поспілкувалася з художнім керівником , режисером –постановником Віталієм Кіно, хореографом Оленою Маньковською та акторами, які задіяні у постановці , а це – Єгор Снігир, Віталія Почевалова, Софія Гордійчук, Наталя Заруцька, Поліна Кіно, Марина Пащекун і Владислав Сведенюк.  Про  ювілейний сезон “ Нового українського театру” , прем”єру вистави  за творами О.Кобилянської , в якій є спроба відповісти на запитання: “То що ж таке – любов?...”, про пошуки й експерименти  йтиметься у передачі. Звучатимуть фрагменти з вистави:
 сцена Гриця і Тетяни – ролі виконують Єгор Снігир і Софія Гордійчук;
 сцена , де задіяний  жіночий склад: Мавра –Наталя Заруцька, Анна – Віталія Почевалова, Туркиня – Марина Пащекун,  Тетяна – Софія Гордійчук,  Настка – Поліна Кіно.
 

Передача порушує питання розвитку і збереження культури, традиції, історичних та людських цінностей в нашому житті. Зустрічі з артистами театру, кіно, естради, поетами, композиторами, ведучми теле- і радіопрограм, журналістами, режисерами, художниками, політиками, бізнесменами - неординарними, непересічними особистостями.

В ефірі: щосуботи (20.00-20.45)