Пісня буде поміж нас


		Ведуча Ганна Набокова мала нагоду відвідати Білорусію та в місті Гомель познайомилася з лікарем-офтальмологом Копилєвим Віктором Павловичем. 30 липня в рубриці "До слова" пан Віктор розкаже про те, наскільки за останні роки тісною стала співпраця між Україною та Білоруссю. Як розвивається Білорусь у медичному напрямку та про украінців, яким є чому повчитися в сусідів, а білорусам - взяти досвід в украінців. 
 У цьому ж випуску лунатиме пісня про Білорусію.
У рубриці "Дебют" - про вірменина Армена Хасапетова, який заспіває пісню мовою хінді.
 Цього ж ранку почуєте прем'єру від української талановиті співачки Kristina V на слова Олександра Вратарьова, музику Олександра Злотника.
________________________________________________________________________________
 
 31 липня до ранкової студіі радіо "Культура" завітала громадська діячка, Президент благодійного Фонду, який увійшов у склад Товариство Україно-угорської дружби, Інеса Блозовська. Вона поділиться інформацією зі слухачами та дізнаєтесь, наскільки швидко розвивається співпраця між двома країнами - Угорщиною та Україною та які Проекти нині готуються Фондом, який працює у напрямку культурної дипломатії, а робота направлена на зміцнення відносин Украіни та Угорщини.
Цього ж ранку почуєте пісню від сучасноі угорськоі виконавиці Ruzsa Magdolna.
Прокидаймося ранковими вихідними з Ганною Набоковою та запальними хітами!
 
 На фото: білоруський лікар-офтальмолог Копилєв Віктор Павлович (Білорусія, з ведучою);
 
 Інеса Блозовська, Президент благодійного фонду 


Ранкова,  музично-інформаційна, розважально-пізнавальна передача, спрямована на створення хорошого ранкового настрою, в різних рубриках передачі. Цікаві історії, пісні. Розповіді про авторів та виконавців.

В ефірі: щосуботи та щонеділі (04.01-04.30 та 07.00-07.29)