Вставай, співай!

Вставай, співай!

ведучі

Іштван

 

Анонс «Вставай, співай» на 06.10.2016,  радіо «Культура»

Нещодавно на Сумщині відбувся 16-й Всеукраїнський сільський фестиваль мистецтв «Боромля 2016», який вкотре зібрав навколо себе обдарованих виконавців та щанувальників народного мистецтва. До Тростянеччини з’їхалося декілька десятків митців, абивзяти участь у фестивалі мистецтв. На святієднання, утвердження українського духу та народних традицій побувала й популярна радіоведуча – Заслужена артистка України Лариса Недін. Докладніше про це – 6 жовтня о 6:20 у передачі «Вставай, співай» на радіо «Культура».

____________________________________________________________________________________________

 Українська співачка Олена Єфімчук впевнено підкорює  вітчизняний шоу-простір. Артистка експериментує  співпрацює з різними авторами пісень. Нещодавно вона потішила своїх шанувальників новою піснею, якау для неї написали композитор Володимир Будейчук та поетеса, співачка і дружина композитора в одній особі – Ірина Зінковська. Докладніше про нову аудіороботу – 11 жовтня о 6:20 у передачі «Вставай, співай»

.


В ефірі передачі "Вставай, співай!" слухайте рубрики: "Музичні новини", "Пісенні прем'єри та шлягери від українських співаків". 

 

В ефірі: понеділок-п`ятниця (6.20-6.45)