Радіотеатр

20 вересня народився відомий український письменник, лауреат Шевченківської премії Олександр Сизоненко. Його проза відзначена особливою поетичністю і задушевністю. Дехто з критиків висловлював на адресу письменника навіть докори щодо надмірного захоплення рідним степовим селом, природою та людьми. Але ж як у світі жити без любові до ближнього? 
20 і 21 вересня о 20.30 у передачі «Радіотеатр» матимете нагоду зустрітися з героями радіовистави за романом Олександра Сизоненка «Білі хмари». Невигадані ситуації, запашна народна говірка, яка так і виблискує чарівною красою, особливо коли вона звучить з вуст майстрів українського театру і радіоефіру. В роботі над інсценівкою брали участь: Лесь Сердюк, Анатолій Скибенко, Римма Скибенко, Михайло Крамар, Сергій Олексієнко. Запис 1968 року.


У передачах цього циклу звучать найкращі вистави українських театрів, які стали знаковими в історії театрального мистецтва, залишили яскраві спогади у пам’яті не одного покоління глядачів, а також радіокомпозиції вистав різних театрів України, радіопостановки творів української класики. Слухачі мають унікальну нагоду почути голоси улюблених незабутніх акторів: Богдана Ступки, Наталії Ужвій, Ольги Кусенко, Нонни Копержинської, Поліни Нятко, Степана Олексенка, Костянтина Степанкова, Дмитра Франька, Миколи Шутька та інших.

Передача виходить в ефір із 2000 року, спочатку під назвою «Радіотеатр на каналі «Культура».                     

В ефірі: понеділок-п’ятниця (4.30-4.59 та 20.30-20.59)