Радіотеатр

 

О 18.00 радіофільм про Марію Капніст «Під вогнем незворушна». Чудова актриса і дивовижна людина,… пройшовши через пекло сталінських таборів, вона не зламалася, не озлобилася. Вона стала іншою, але від того не менш прекрасною. Прозвучать голоси людей, котрі добре знали і шанували Марію Ростиславівну; патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, народної артистки України Раїси Недашківської, кінорежисера, заслуженого діяча мистецтв України Олега Бійми. У головній ролі – Лариса Хоролець. Авторка сценарію і режисерка радіофільму Неля Даниленко.


Слухайте драматичний монолог, пронизаний дивовижною музикою та океанським вітром. 22 і 23 березня у «Радіотеатрі» моновистава Олексія Богдановича "Новеченто. 1900" за твором Алессандро Барікко. «1900-й» - це ім’я геніального піаніста-самоука, який народився і все життя провів на борту океанського лайнера. Український переклад Романа Скакуна. Інсценівка Н.Коломієць.

 


У передачах цього циклу звучать найкращі вистави українських театрів, які стали знаковими в історії театрального мистецтва, залишили яскраві спогади у пам’яті не одного покоління глядачів, а також радіокомпозиції вистав різних театрів України, радіопостановки творів української класики. Слухачі мають унікальну нагоду почути голоси улюблених незабутніх акторів: Богдана Ступки, Наталії Ужвій, Ольги Кусенко, Нонни Копержинської, Поліни Нятко, Степана Олексенка, Костянтина Степанкова, Дмитра Франька, Миколи Шутька та інших.

Передача виходить в ефір із 2000 року, спочатку під назвою «Радіотеатр на каналі «Культура».                     

В ефірі: вівторок-п’ятниця (5.00-5.30 та 21.20-21.50)