Оперний абонемент

12 червня, 21 година. Цей випуск програми  «Оперний абонемент» – особливий. Ви почуєте не одну виставу, а фрагменти кількох. За участю Євгенії Семенівни  Мірошниченко, незабутньої співачки і актриси, народної артистки України, багаторічної солістки Київського театру опери та балету, тепер це Національна опера України ім. Т. Шевченка. 
 
   12 червня 2016 року їй виповнилося би 85-ть. Але, впевнена, для багатьох своїх шанувальників вона по сьогодні залишається молодою, красивою, яскравою і неповторною! В оперному репертуарі цієї неперевершеної співачки я нарахувала 19 партій. Здавалося б, не так уже й багато. Але у кожній з них Євгенія Семенівна буквально царювала на сцені! Ведуча – Ірина Пашинська.

Звучать оперні шедеври вітчизняної та світової класики з "золотого" архіву та фонду Українського радіо. Ведучі готують грунтовний фаховий коментар (історія створення опери, її автори, лібрето, виконавці). У програмі звучать також прямі трансляції вистав із Національної опери України ім. Т. Шеченка; інтерв'ю з провідними солістами, диригентами, режисерами.

В ефірі: щонеділі (21.00-22.50)