З музичних програм Європейської мовної спілки

Вишукана музика і чудові виконавці здатні будь-який вечір перетворити на незабутній! Вмикайте передавачі о 23.00 і  слухайте у програмі «З музичних програм Європейської мовної спілки» другу частину радіо-версії концерту Валерія Соколова Валерий Соколов (Valeriy Sokolov)​ , Нікіти Борисоглєбського (Nikita Boriso-Glebsky​) та Національного камерного ансамблю «Київські солісти»( Національний камерний ансамбль "Київські солісти"​) , який відбувся 15 вересня 2017 року у Національній філармонії України Национальная филармония Украины​ . Неперевершені «Пори року» Антоніо Вівальді слухайте о 23.00 в ефірі каналу «Культура» за посиланням

http://nrcu.gov.ua/uk/schedule/play-live.html?channelID=3

або вже зараз в архіві передач.

http://nrcu.gov.ua/schedule/play-archive.html?periodItemID=1771760


 Завдяки багаторічній активній співпраці Українського радіо з Європейською Мовною Спілкою вітчизняні слухачі мають унікальну змогу знайомитися з найяскравішими подіями музичного життя різних країн. Передусім, це авторитетні у світі фестивалі, конкурси, концерти, оперні вистави із найкращих залів Англії, Франції, Швейцарії, США, Німеччини та інших країн. Останнім часом редакція запроваджує і прямі трансляції важливих мистецьких подій.

Основа більшості передач – академічна сучасна музика у виконанні видатних сучасних артистів. Варто зазначити, що у програмі представлена музика всіх стилів - класична, народна, естрада і джаз.

Висвітлюється також участь Українського радіо в музичних проектах Європейської Мовної Спілки: конкурсах молодих виконавців «Кончертіно Прага» та «Новий талант», конкурсі аматорських хорових колективів «Хай люди співають», «Різдвяному» та «Пасхальному» проектах, а також в «Оперному сезоні».

Європейська мовна спілка була заснована 1950 року і на сьогодні є найбільшим у світі професійним медіа-об'єднанням. До неї входять 75 активних членів з 56 країн та ще 43 асоційованих члени не лише з Європи, а й з усього світу. ЄМС уже давно подолала визначення "європейська": в ній активно співпрацюють провідні теле- та радіокомпанії США, Канади, країн Південної Америки, а також Кореї, Японії, Австралії та Нової Зеландії.

Мовлення об'єднаних радіокомпаній охоплює аудиторію понад 650 мільйонів слухачів щотижня. Офіси ЄМС розташовані окрім штаб-квартири в Женеві, ще у Пекіні, Брюсселі, Лондоні, Мадриді, Москві, Сингапурі та Вашингтоні.

В першу чергу ЄМС виконує координаційну функцію.

Серед пріоритетних напрямків її роботи - обмін новинами політичного життя і спорту, культурними теле- та радіопрограмами; пропаганда найкращих зразків світового мистецтва, висвітлення різноманітних мистецьких заходів, організація та проведення проектів у сфері джазової та популярної музики (як, приміром, пісенний конкурс «Євробачення») тощо.

В ефірі: будні (13.00-13.56 та 22.05-22.55)

e-mail: mus@nrcu.gov.ua