Християнські діалоги

«Християнські діалоги» - передача для тих, кому не байдужі питання духовності. Ведучий – доктор богословських наук, професор Дмитро Степовик. Постійний учасник – Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Слухачі мають можливість поставити запитання Патріарху Філарету про проблеми духовного життя християнина в сучасному світі, зателефонувавши до студії прямого ефіру і почути на них обґрунтовану богословську відповідь. Разом з тим у передачі розглядаються найрізноманітніші аспекти життя нашого суспільства. Редактор - Євген Захарченко.


Передача для широкого кола слухачів, які цікавляться питаннями духовності. Учасники передачі дають ґрунтовні богословські відповіді щодо питань духовного життя християнина. Разом із тим ідеться і про найрізноманітніші аспекти життя нашого суспільства.

Передача змушує невіруючих людей замислитися про непроминущі духовні цінності, спонукає до роздумів про вирішення життєвих проблем за допомогою християнського віровчення. У передачі не торкаються питань політики та міжконфесійних протистоянь.

У передачі бере участь Святійший патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

В ефірі: щопонеділка (21.00-21.50)