П'ятниця

П'ятниця
 
 

0:00:00            Позивні Суспільного мовлення

0:00:04            Оголошення часу + Позивні каналу

0:00:12            Поетична мозаїка

0:10:00            Віртуози ефіру

0:15:00            Бібліотека української класики

0:45:00            Маестро

0:59:53            С.т.ч.

1:00:00            Позивні Суспільного мовлення

1:00:04            Оголошення часу + Позивні каналу

1:00:12            Читач

1:30:00            Кордон культури

1:50:00            Вічна класика

1:55:00            Художнє слово вустами майстра

1:59:53            С.т.ч.

2:00:00            Позивні Суспільного мовлення

2:00:04            Оголошення часу + Позивні каналу

2:00:12            Анонс передач 

2:00:50            Оголошення про передачі

2:01:00            Тільки музика

2:10:00            Розкажи мені казку

2:25:00            У чарах музики

2:45:00            Лiтературний серіал

2:59:53            С.т.ч.

3:00:00            Позивні Суспільного мовлення

3:00:04            Оголошення часу + Позивні каналу

3:00:12            З музичних програм Європейської мовної спiлки

3:59:53            С.т.ч.

4:00:00            Позивні Суспільного мовлення

4:00:04            Оголошення часу + Позивні каналу

4:00:12            Анонс передач 

4:00:50            Оголошення про передачі

4:01:00            Волонтерський десант

4:21:00            Кобзарський майдан

4:30:00            Радіотеатр

4:59:53            С.т.ч.

5:00:00            Позивні Суспільного мовлення

5:00:04            Оголошення часу + Позивні каналу

5:00:12            Співучі голоси України

5:30:00            Позивні каналу

5:30:05            Золотий перетин. Українська пісня

5:39:50            Оголошення про передачі

5:40:00            Трохи віршів

5:45:00            Фольклорні родзинки

5:55:00            Музичний  резерв

5:57:00            Слоган

5:57:18            Позивні ІІІ РС

5:57:58            Гімн України

5:59:53            С.т.ч.

6:00:00            Позивні Суспільного мовлення

6:00:04            Оголошення часу + Позивні каналу

6:00:12            Вранiшня молитва

6:05:00            Доброго ранку, Україно!

6:10:00            Культурний простір (мистецькі новини)

6:15:00            Анонс передач

6:19:50            Оголошення про передачі

6:20:00            Вставай, співай!

6:45:00            Резонанс

6:55:00            Вранiшнi мелодiї

6:59:53            С.т.ч.

7:00:00            Позивні Суспільного мовлення

7:00:04            Оголошення часу + Позивні каналу

7:00:12            Мистецька афiша

7:15:00            Український прайм-тайм

7:44:00            Мудре слово

7:45:00            Жива газета

7:55:00            Віртуози ефіру

7:59:43            Оголошення про передачі

7:59:53            С.т.ч.

8:00:00            Позивні Суспільного мовлення

8:00:04            Оголошення часу + Позивні каналу

8:00:12            Анонс передач 

8:05:00            Вічна класика

8:10:00            Кордон культури

8:30:00            "Ранок на радіо ""Культура"". (Пр.ефiр) (інтерактив)"

8:59:43            Оголошення про передачі

8:59:53            С.т.ч.

9:00:00            Позивні Суспільного мовлення

9:00:04            Оголошення часу + Позивні каналу

9:00:12            Новини. (УР-1) 

9:05:00            "Ранок на радіо ""Культура"". (Пр.ефiр) (ранковий гість)"

9:59:43            Оголошення про передачі

9:59:53            С.т.ч.

10:00:00          Позивні Суспільного мовлення

10:00:04          Оголошення часу + Позивні каналу

10:00:12          "Ранок на радіо ""Культура"". (Пр.ефiр) "

10:30:00          Кобзарський майдан

10:39:00          Мудре слово

10:40:00          Волонтерський десант

10:59:53          С.т.ч.

11:00:00          Позивні Суспільного мовлення

11:00:04          Оголошення часу + Позивні каналу

11:00:12          Новини .(УР-1)

11:05:00          "Прем""єра книги. Авт. передача Михайла Слабошпицького (Пр. ефір)"

11:45:00          Маестро

11:59:53          С.т.ч.

12:00:00          Позивні Суспільного мовлення

12:00:04          Оголошення часу + Позивні каналу

12:00:12          Читач

12:30:00          Віват музика!

12:35:00          Творчий ринг.(Пр. ефір)

12:58:50          Оголошення про передачі

12:59:00          Мудре слово

12:59:53          С.т.ч.

13:00:00          Позивні Суспільного мовлення

13:00:04          Оголошення часу + Позивні каналу

13:00:12          Новини .(УР-1)

13:05:00          Творчий ринг. Продовження. (Пр. ефір)

13:59:53          С.т.ч.

14:00:00          Позивні Суспільного мовлення

14:00:04          Оголошення часу + Позивні каналу

14:00:12          Віртуози ефіру

14:05:00          Прості істини. (Пр. ефір)

14:59:43          Оголошення про передачі

14:59:53          С.т.ч.

15:00:00          Позивні Суспільного мовлення

15:00:04          Оголошення часу + Позивні каналу

15:00:12          Новини. (УР-1) 

15:05:00          Бібліотека української класики

15:35:00          Анонс передач

15:39:50          Оголошення про передачі

15:40:00          У чарах музики

15:59:53          С.т.ч.

16:00:00          Позивні Суспільного мовлення

16:00:04          Оголошення часу + Позивні каналу

16:00:12          """Срібна пора"". Авторська передача Любові Голоти. (Пр.ефір)"

16:59:43          Оголошення про передачі

16:59:53          С.т.ч.

17:00:00          Позивні Суспільного мовлення

17:00:04          Оголошення часу + Позивні каналу

17:00:12          Новини. (УР-1)

17:05:00          Вічна класика

17:10:00          Мистецька афiша

17:25:00          "Вечірня студія ""Ліра"" (Пр. ефір)"

17:59:43          Оголошення про передачі

17:59:53          С.т.ч.

18:00:00          Позивні Суспільного мовлення

18:00:04          Оголошення часу + Позивні каналу

18:00:12          Поетична мозаїка

18:10:00          "Вечірня студія ""Ліра"". Продовження (Пр.ефір) "

18:59:43          Оголошення про передачі

18:59:53          С.т.ч.

19:00:00          Позивні Суспільного мовлення

19:00:04          Оголошення часу + Позивні каналу

19:00:12          Новини. (УР-1) 

19:05:00          Let my people go (Пр. ефiр)

19:59:43          Оголошення про передачі

19:59:53          С.т.ч.

20:00:00          Позивні Суспільного мовлення

20:00:04          Оголошення часу + Позивні каналу

20:00:12          Резонанс

20:10:00          Розкажи мені казку

20:25:00          Віртуози ефіру

20:30:00          Радіотеатр

20:59:53          С.т.ч.

21:00:00          Позивні Суспільного мовлення

21:00:04          Оголошення часу + Позивні каналу

21:00:12          Музичний всесвіт

21:45:00          Літературний серіал

21:59:53          С.т.ч.

22:00:00          Позивні Суспільного мовлення

22:00:04          Оголошення часу + Позивні каналу

22:00:12          Співучі голоси України

22:30:00          Трохи віршів

22:35:00          Золотий перетин. Українська пісня

22:45:00          Художнє слово вустами майстра

22:50:00          Фольклорні родзинки

22:59:53          С.т.ч.

23:00:00          Позивні Суспільного мовлення

23:00:04          Оголошення часу + Позивні каналу

23:00:12          З музичних програм Європейської мовної спiлки

23:55:00          "Анонс програм + ""Молитва за Україну"""

23:59:55          С.т.ч.