9 грудня о 13.00 прем’єра радіофільму циклу «Світочі епохи» - «Немеркнуча зірка Миколи Зерова».

9 грудня о 13.00 прем’єра радіофільму циклу «Світочі епохи» - «Немеркнуча зірка Миколи Зерова».

Микола Зеров. Лідер неокласиків. Їх було п’ятеро:  Микола Зеров, Максим Рильський, Павло Филипович, Освальд Бургардт (він же Юрій Клен) і Михайло Драй-Хмара. Їх об’єднала не якась формальна, спеціально створена ними організація. Вони просто  хотіли творити високу, елітарну вітчизняну культуру. Не самі себе, інші нарекли їх неокласиками. Вони не перечили. Їхнім  неформальним гаслом стало західництво, орієнтація на Європу, на відстояну у віках класичну спадщину.

Про долю людини енциклопедичних знань, блискучої ерудиції, глибокого інтелекту, про відоме і досі мало знане, а то і не знане взагалі, розкажемо у трисерійному радіофільмі «Немеркнуча зірка Миколи Зерова».

Як завжди буде чимало художньої реставрації фактів, документів, подій, втілених акторами в ігрових сценах, цікава розповідь племінниці Миколи Зерова – Марини Дмитрівни, що подивує несподіваними подробицями з життя героя фільму, а також коментар багаторічного дослідника біографії Миколи Костянтиновича – літературознавця, професора Володимира Панченка.

Ведучі  радіофільму – Неля Даниленко та Ігор Мізер.

Звукорежисер – Олена Єфимчук.

Автор сценарію і режисер-постановник  – Неля Даниленко.