18 вересня стартував радіо-міст "Чикаго-Київ" - спільний проект українського радіо «Культура» і українського радіо «Юкі Драйв» (Чикаго)

18 вересня стартував  радіо-міст "Чикаго-Київ" - спільний проект українського радіо «Культура» і українського радіо «Юкі Драйв» (Чикаго)

1 листопада 2017 року успішно стартував авторський проект Ніни Шаварської "Україна там, де українці". Це спільний проект українського радіо «Культура» і українського радіо «Юкі Драйв» в Чикаго (США), яке надзвичайно популярне серед слухачів нашої діаспори.

    З огляду на величезну потребу в україномовних передачах, засновниця радіо української діаспори Софія Розумова зацікавлена у якісних програмах, котрі створюють досвідчені журналісти радіо «Культура», в обміні досвідом та розширенні медіа простору. Нещодавно, перебуваючи в Чикаго, генеральний продюсер ПАТ «НСТУ» Дмитро Хоркін і Софія Розумова погодили умови подальшої співпраці. Це буде оновлений проект - радіо-міст "Чикаго-Київ".

   Для наших зіркових гостей надано чудову можливість прозвучати в американському ефірі та привернути увагу нових слухачів до передач на актуальні, цікаві теми. Співпраця плідна для обох країн в рамках пізнання національних культур, їхньої автентичності.

 Сьогодні слухачі українського радіо "Юкі Драйв"в Чикаго о 10.00 (о 18.00 за київським часом)  зможуть почути у прямому ефірі цікаву розмову популярної ведучої Марійки Климчак із гостем з України, громадським і політичним діячем, першим заступником голови Державного комітету телебачення та радіомовлення України, головою Організації українських націоналістів Богданом Черваком.

   Незабаром запис цих програм зможуть почути і слухачі українського радіо "Культура" в авторському проекті Ніни Шаварської "Україна там, де українці".

Координує проект міжнародної співпраці ведуча програм радіо «Культура», доктор філософії в галузі освіти Ніна Шаварська.

Пропозиції можете надсилати на електронну адресу: nina-radio@ukr.net тел.0672354489