Львівський національний театр опери та балету ім.С.Крушельницької цього тижня розпочинає свій 119-ий творчий сезон

Львівський національний театр опери та балету ім.С.Крушельницької цього тижня розпочинає свій 119-ий творчий сезон

Колектив театру обіцяє нові, сучасні постановки, небачену співпрацю з європейськими театрами та грандіозніміжнародні проекти!

Вже 23-го серпня театр святково відкриє двері для глядачів і запросить на феєрію «Коли цвіте папороть» Євгена Станковича.Вистава в попередньому театральному сезоні зібрала 15 аншлагів,пройшла з гастрольним успіхом в Національній опері України, а 29-го і 30-го серпня відкриватиме Міжнародний оперний фестиваль в Одесі.

Під час урочистого відкриття творчого сезону на глядачів чекають неординарні події. 23-го серпня о 16:30 перед театром симфонічний оркестр та солісти театру представлять прем’єрні постановки нового сезону. Ви зможете стати свідками параду диригентів Львівської Опери. На червоній доріжці продефілюють солісти опери та балету, художнє керівництво театру.

«Це буде подорож у майбутнє, що вестиме колектив до «Українського прориву», - зазначає генеральний директор – художній керівник Львівської національної опери Василь Вовкун.

Львівська опера має багато амбітних творчих планів. Перш за все – копродукція з Братиславським, Будапештським, Вроцлавським та Одеським театрами.

В листопаді у Львівській національній опері відбудеться Міжнародний оперний фестиваль ім. Соломії Крушельницької, який пройде в новому форматі.

Готуються прем’єрні покази одноактних балетів «Весна священна» і «Пульчинелла» І.Стравінського, опери «Лоенгрін» Р.Вагнера, «Казки Гофмана» Жака Оффенбаха, «Лис Микита» І.Небесного.

«Прем’єра «Лоенгрін» відбудеться одночасно на чотирьох сценічних майданчиках у Львові, Будапешті, Вроцлаві і в Одесі. Ця нова європейська практика вперше запрацює в Україні», - розповідає Василь Вовкун.

         В новому сезоні до співпраці будуть запрошені: головний балетмейстер Метрополітен Опери Олексій Ратманський, італійський балетмейстер Марчелло Алджері, німецький режисер Михаїл Штурм, Андрій Жолдак, диригенти Андрій Юркевич, Теодор Кучар (США), Володимир Сіренко.

Заплановано випуск двотомної монографії про народного художника України, лауреата Національної премії України ім. Т.Г. Шевченка Євгена Лисика.

Театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької творчо і натхненно готується до зустрічі з своїми глядачами.

Тож відчуйте симфонію життя у Львівській національній опері!