Радіо «Культура» запрошує щосуботи на «Вистави без антрактів»!

Радіо «Культура» запрошує щосуботи на «Вистави без антрактів»!

Літо у розпалі. Чимало радіослухачів відпочивають. Театри та концертні заклади також на вакаціях. Та канал «Культура» подбав про своїх шанувальників і пропонує добірку повноформатних вистав на будь-який смак: із «золотого фонду» УР, радіоверсії спектаклів за участі корифеїв вітчизняної сцени та радіовистави.

Слухайте щосуботи о 21.20:

28 липня. До Дня Хрещення Руси-України радіовистава "Сон князя Святослава" за поемою І.Франка. У ролі князя Святослава - Борис Романицький. Режисер-постановник - Борис Тягно. Запис 1953 року.

4 серпня.  " Назар Стодоля" за п’єсою Т.Шевченка. Радіоверсія вистави Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка. У ролях: Лесь Задніпровський, Людмила Смородина, Тарас Жирко та інші.

11 серпня.  Володимир Винниченко. «Брехня». Радіоверсія вистави Львівського Національного академічного українського драматичного театру ім. М.Заньковецької Режисер- постановник Алла Бабенко У ролях Лариса Кадирова, Януш Юхницький, Богдан Антків. Запис 1993 року.

18 серпня.  Микола Куліш  «Патетична соната». Режисер-постановник  радіовистави – Валерій Гакебуш. У ролях: Костянтин Степанков, Дмитро Мілютенко, Юлія Ткаченко, Володимир Дальський. Запис 1965 року.

25 серпня. До Дня народження Івана Франка. Прем’єра на Українському радіо "Культура"!"Перехресні стежки". У ролях: Олег Стальчук, Олексій Богданович, Наталя Коломієць.