Виїзна студія радіо "Культура" в дії! У прямому ефірі - музеї України!

Виїзна студія радіо "Культура" в дії!  У прямому ефірі - музеї України!
 
Незабаром НХМУ закривається на протиаварійні ремонтно-реставраційні роботи: як зрештою має змінитися музей? 
Які виклики стоять перед сучасними музеями? Проекти, рух музейної експозиції, зміни та оновлення? Про це  у прямому ефірі о 12.05 говоритимуть генеральна  lиректорка Національного художнього музею України Юлія Литвинець та ведуча Наталiя Грабченко.  
 
О 12.30 до розмови приєднається Лідія Лихач, журналістка, видавчиня і галеристка, засновниця і директорка видавництва "Родовід". Тож в чому полягає  співпраця з музеями? Яку таїну музейних фондів відкриває така співпраця? Чому важливо презентувати арт-каталоги кількома мовами  і вписувати українське мистецтво у світовий контекст?
 
 
Співпраця кураторів з музеями в Європі й США в центрі уваги ведучого Василя Шандра  та мистецтвознавиці Олени Червоник о 13.00. Тож як співпрацюють куратори з музеями в Європі й США? Хто фінансує закупівлю творів мистецтва для музеїв?  Про музейний менеджмент говоритиме  заступниця директора Музею мистецтв ім.Богдана та Варвари Ханенків  Катерина Чуєва. Тож що таке музейний менеджмент, зокрема в Україні та чи може музейна справа бути прибутковою?  Дізнавайтеся о 13.30.
 
 
Проблеми збереження наших памяток в окупації висвітлять ведуча Ольга Вернигоренко, Тимур Бобровський. Археолог, член ICOMOS, зверне увагу на стан Херсонеса, повернення пекторалі та скіфського золота о 14.05. Трохи згодом до розмови  приєднається гендиректорка заповідника Бахчисарайський палац Ельміра Аблялімова.