Український стенд на кіноринку Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів у Ансі

Український стенд на кіноринку Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів у Ансі

Український стенд на кіноринку Міжнародного фестивалю анімаційних фільмів у Ансі організовується Громадською спілкою «Українська анімаційна асоціація»  UANIMA за підтримки  Державного агентства України з питань кіно, Міністерства  культури України та Міністерства закордонних справ України.

Міжнародний фестиваль анімаційних фільмів у Ансі (Festival International du Film d'Animation d'Annecy) – це один із найбільш відомих та престижних анімаційних форумів світу, заснований у 1960-му році. Цьогорічний фестиваль пройде з 11 по 16 червня.
Цього року Україна вдруге представлена власним національним стендом на кіноринку «Mifa Market», що працює  в рамках фестивалю вже понад 30 років.  Українська делегація  буде представлена  14 студіями (40 делегатів), фестивалями («Linoleum» та  «Крок»), на стенді будуть представлені повнометражні проекти (1 завершений, 3 у виробництві, 1 в  розробці).

На форумі буде презентовано каталог української анімації  2018-2019 рр.,  тізери і матеріали нових українських проектів, у тому числі:
  – «МАВКА. ЛІСОВА  ПІСНЯ»; 

– cеріал «Ферма  Фіна»/ «South Farm» (Yarki Studio), учасник пітчингу на  Анімаційному Форумі у  Вишеграді (травень, 2018, Чехія) та «Cartoon Forum» у Тулузі   (2018, Франція);
– новий проект  компанії Glowberry «Хоробрі зайці» – музичний навчальний  серіал для дітей віком від 2 до 5 років;
– короткометражний  авторський фільм «Світ навпаки» (студія «Червоний собака»,  2018), створений за грантом Президента України молодим діячам у галузі культури.