У Літературному целанівському центрі 14 лютого відбудеться презентація відеоролика за мотивами книжки письменниці Христини Венгринюк «Легенди Чернівців від Чорної Вівці»

У Літературному целанівському центрі 14 лютого відбудеться презентація відеоролика за мотивами книжки письменниці Христини Венгринюк «Легенди Чернівців від Чорної Вівці»

У середу, 14 лютого о 18:30 у Літературному целанівському центрі (вул. О. Кобилянської, 51) відбудеться презентація відеоролика за мотивами книжки письменниці та головної редакторки дитячого арт-видавництва "Чорні вівці" Христини Венгринюк «Легенди Чернівців від Чорної Вівці». 

За словами авторки, реалізація цього проекту – спільна робота видавництва, «Лабораторії культури» та учнів студії живопису «МонмАРТр». «Діти вирішили зробити одну з легенд про Чернівці справжнім мультиком, – розповідає Христя. – Це аматорське мистецтво, але дуже щире та веселе. Що з цього вийшло, ви зможете побачити у Міжнародний день дарування книг, а ще – послухати казки, помалювати і посміятися. Щиро запрошуємо дорослих і малечу, батьків із дітками та всіх, хто любить затишок».

Один із ініціаторів проекту Андрій Тужиков  додає, що мультик створювався в рамках воркшопу з мультиплікації та анімації за підтримки програми Активні громадяни від Британської Ради. «Технологія створення дуже проста, – говорить Андрій, – вистачає навіть звичайного смартфона і спеціального програмного забезпечення для відеомонтажу. Такі воркшопи потрібні, оскільки неформальна освіта дуже гнучка й на нові тренди й технології реагує швидше, тож навчати дітей сучасному й потрібному можна вже тут і зараз».

Участь у заході візьмуть: Христя Венгринюк, Андрій Тужиков, учні студії живопису МонмАРТр.

Інформація з http://i-pro.kiev.ua/content/u-chernivtsyakh-prezentuyut-dityachii-multfilm-pro-misto