2 лютого OY Sound System запрошує на особливий концерт у Mezzanine. Програма гурту адаптована спеціально для найцікавішого звучання на 8-миканальному звуці

2 лютого OY Sound System запрошує на особливий концерт у Mezzanine. Програма гурту адаптована спеціально для найцікавішого звучання на 8-миканальному звуці

 2 лютого (у п'ятницю) OY Sound System запрошує на особливий концерт у Mezzanine.

Підготовка до цієї події велась минулих кілька місяців, впродовж яких було адаптовано програму гурту спеціально для найцікавішого звучання на 8-миканальному звуці. 

OY Sound System - це передусім проект музичних ідей. А ті ідеї приносять люди. Зараз концертною основою колективу є вокалістка Вікторія Родько і молодший з братів Галаневичів - Тарас. 

Перший альбом “Attention! Attention!”, що вийшов у серпні, визнаний найкращим альбомом року за версією часопису “Karabas.Live”, а також увійшов до рейтингів решти впливових видань про музику.

Доволі важко "впихнути" цей культурний продукт в якісь визначені стилістичні та жанрові рамки. Музичні гурмани зможуть розпізнати дабове і future garage звучання, trip-hop, CDM і навіть трохи ambient де-не-де. Також відчувається вплив етнічної музики, що природньо, враховуючи "дахабрахівський" бекграунд одного з засновників колективу Марка Галаневича. Абстрактні гітарні рифи Євгена Славянова та звучання дудука та хулусі у виконанні мультиінструменталіста Максима Бережнюка надають крила хитромудрому електронному мереживу, створеному Тарасом Галаневичем (Galatar). В одному з треків можна розпізнати голос ще однієї учасниці ДахаБрахи Ніни Гаренецької, яка виступала певний час з колективом. 

Інформація з http://i-pro.kiev.ua/content/oy-sound-system-kontsert-na-8-mikanalnomu-zvutsi-u-mezzanine