До 18 січня триває прийом заявок для участі в конкурсі на виставки у Галереї Українського дому в 2018 році.

До 18 січня триває прийом заявок для участі в конкурсі на виставки у Галереї Українського дому в 2018 році.
Художників, перформерів, фотографів запрошують до участі в конкурсі на виставки в Галереї Українського дому в 2018 році.
 
Галерея Українського дому у Варшаві запрошує до пропозицій не лише українців, але й поляків та художників інших національностей, ідеї яких повязані з українською тематикою.
 
Для участі у конкурсі необхідно надіслати детальний опис проекту, який художник хоче показати в Галереї Українського дому (з фото робіт, лінками на відео і т.д.), а також своє CV чи портфоліо на адресу y.lashchuk@ukrainskidom.pl.
 
В темі повідомлення слід написати: Виставки 2018
 
Галерея Українського дому безкоштовно надає приміщення та наявне технічне оснащення (проектори, озвучення та інше), але не забезпечує оправи робіт, друку фотографій та транспортування.
 
Зважаючи на те, що Галерея Українського дому виконує багато функцій і часто приймає гостей різних заходів, авторам просторових праць, відео та звукових інсталяцій потрібно це враховувати.
 
Заявки приймаються до 18 січня. Результати будуть оголошені до 1 лютого.
Інформація з http://i-pro.kiev.ua/content/galereya-ukrayinskogo-domu-u-varshavi-ogoloshuye-konkurs-na-vistavki-u-2018-rotsi