ІІІ Форум креативних індустрій «Україна — світу» пройде 14-15 листопада в Дніпрі. Захід збере разом 200 учасників: автори і розробники проектів, творчі підприємці, менеджери культури

ІІІ Форум креативних індустрій «Україна — світу» пройде 14-15 листопада в Дніпрі. Захід збере разом 200 учасників: автори і розробники проектів, творчі підприємці, менеджери культури

14–15 листопада 2017 року в Дніпрі відбудеться ІІІ Форум креативних індустрій «Україна — світу».

Мета форуму — показати експортний потенціал українських креативних індустрій і представити проекти в сфері культури і креативності, що можуть бути цікаві закордонним партнерам та інвесторам.
 
Захід збере разом 200 учасників: автори і розробники проектів, творчі підприємці, менеджери культури, представники профільних організацій з різних регіонів України, а також представники органів влади та місцевого самоврядування, лідери громад, експерти, інвестори.
 
В рамках форуму будуть представлені успішні проекти в сфері культури і креативності з різних регіонів України, а також нові проекти, що шукають фінансування та партнерів. В рамках форуму учасники також обміняються досвідом просування проектів на міжнародному рівні та окреслять кроки, які необхідно зробити і розробникам проектів, і центральним органам влади та чиновникам на місцях, щоб допомогти залучити зарубіжні інвестиції для українських креативних індустрій та сприяти експорту їх продукції та послуг.
Програма події охоплює всі тематичні напрямки культурних і креативних індустрій — від суто мистецьких до технологічних.
 
В програмі форуму:
- Презентації проектів учасників
- Історії успіху від досвідчених практиків креативних індустрій
- Дискусії та обговорення
- Виставка рекламних матеріалів та продукції учасників
- Вільне спілкування
 
Для участі у форумі необхідно зареєструватися за посиланням та отримати підтвердження від Організаційного комітету. Реєстрація триває до 22 жовтня 2017 року. Відібрані учасники отримають підтвердження участі та детальну інформацію щодо логістики 1 листопада 2017 року.
 
Учасникам, які хочуть представити свій проект або виступити з доповіддю необхідно також зареєструватись і надіслати свою презентацію на адресу pr@pomogaem.com.ua.
 
Для презентації на Форумі запрошуються проекти в сфері культурних та креативних індустрій наступних категорій: бізнес-проекти, соціальне підприємництво, некомерційні проекти, які ще не реалізовані або шукають можливості свого розвитку чи масштабування. Презентація проекту має містити короткий опис, бюджет, маркетингову стратегію або план розвитку проекту. Також є можливість представити рекламні матеріали та продукцію в рамках виставки під час Форуму.
 
Форум «Креативні індустрії: Україна — світу» — це третя подія, присвячена креативним індустріям, що відбудеться в рамках проекту «Містки громадської активності» за фінансування Європейського Союзу. Інформація з http://i-pro.kiev.ua/content/u-dnipri-proide-iii-forum-kreativnikh-industrii