5 жовтня 2017 року стартує спільний проект Українського радіо «Культура» і Українського радіо «Ukie Drive» в Чикаго(США)

5 жовтня 2017 року стартує спільний проект Українського радіо «Культура» і Українського радіо «Ukie Drive» в Чикаго(США)

5 жовтня 2017 року стартує спільний проект Українського радіо «Культура» і Українського радіо «Ukie Drive» в Чикаго(США), яке надзвичайно популярне серед слухачів нашої діаспори.

З огляду на величезну потребу в україномовних передачах, власниця радіо «Ukie Drive» Софія Розумова зацікавлена у якісних програмах, котрі створюють досвідчені журналісти радіо «Культура», в обміні досвідом та розширенні медіа простору. Генеральний продюсер ПАТ «НСТУ» Дмитро Хоркін та Софія Розумова погодили умови співпраці.

 Щовівторка та щочетверга о 18 год. за місцевим часом, протягом 30 хв. звучатимуть найкращі передачі наших ведучих на хвилях чиказького радіо. Географія поширення Українського радіо «Ukie Drive» додається. Дивіться у посиланні  http://www.ukiedrive.net  Для українських авторів і ведучих надано чудову можливість прозвучати в американському ефірі та привернути увагу нових слухачів до передач на актуальні, цікаві теми. Співпраця плідна для обох країн в рамках пізнання національних культур, їхньої автентичності.

 

Координує проект міжнародної співпраці ведуча програм радіо «Культура», доктор філософії в галузі освіти Ніна Шаварська.

Пропозиції можете надсилати на електронну адресу: Nina-radio@ukr.net