26 вересня о 19-ій годині на хвилі радіо «Культура» – пряма трансляція з Національної опери України гала-концерту з нагоди 85-річчя від дня народження видатного українського співака Анатолія Солов’яненка

26 вересня о 19-ій годині на хвилі радіо  «Культура» – пряма трансляція з Національної опери України гала-концерту з нагоди 85-річчя від дня народження видатного українського співака Анатолія Солов’яненка

26 вересня о 19-ій годині на хвилі радіо  «Культура» – пряма трансляція з Національної опери України гала-концерту з нагоди 85-річчя від дня народження видатного українського співака Анатолія Солов’яненка.  

    Його голос знають мільйони шанувальників вокального мистецтва, записи співака -  завжди  в ефірі Українського радіо. Творча біографія митця тісно пов’язана з  Національною оперою України.  В його репертуарі було 17 оперних партій, а також  численні романси, народні пісні. Митець гастролював у багатьох країнах , зокрема  в Болгарії, Румунії, Німеччині,  Японії, Австралії, Канаді… Кілька сезонів він проспівав у нью-йоркському «Метрополітен-опера», де виконав партії в операх Р. Штрауса, Д. Верді, П. Масканьї.

     У Гала-концерті  пам’яті співака  беруть участь провідні українські виконавці, зірки столичної оперної сцени: Сусанна Чахоян, Анжеліна Швачка, Андрій Романенко, Оксана Крамарєва,  Валентин Дитюк  Лілія Гревцова,  Вікторія Ченська, Сергій Магера, Тетяна Анісімова, Іван Пономаренко, Ігор Борко, Ольга Нагорна та багато інших.

 

  .

 

  А.Солов’яненко в ролі Герцога з опери Д.Верді «Риголетто»