Куратори, художники та мистецтвознавці увійшли до складу журі Фестивалю молодих українських художників, який триватиме по 29 жовтня у Києві

Куратори, художники та мистецтвознавці увійшли до складу журі Фестивалю молодих українських художників, який триватиме  по 29 жовтня у Києві

Костянтин Акінша – історик мистецтв, куратор, доктор мистецтвознавства, досліджує мистецтво авангарду і питання реституції культурних цінностей.

Бйорн Гельдхоф – арт-директор PinchukArtCentre, художній і стратегічний директор Центру Сучасного Мистецтва YARAT.

Юрій Онух – художник, куратор, критик, дипломат, був директором Фундації Центр Сучасного Мистецтва у Києві (1997-2005), директором Польського Інституту у Києві (2005-2010) і в Нью-Йорку (2010-2014).

Тарас Полатайко – художник.

Михайло Рашковецький – незалежний мистецтвознавець, арт-критик, куратор Музею історії євреїв Одеси, співкуратор і куратор 3-ї, 4-ї та 5-ї Одеської бієнале сучасного мистецтва.

Тетяна Тумасян – кураторка, галеристка, директорка Харківської муніципальної галереї, засновниця Фестивалю молодіжних проектів NonStopMedia (з 2003), кураторка галереї VOVATANYA, викладачка в ХНУ ім. В. Каразіна.

Моніка Шевчик – мистецтвознавиця, кураторка, директорка галереї “Арсенал” у Білостоку (Польща).

Журі Фестивалю оцінюватиме роботи, представлені на виставці, та визначать переможців конкурсу. За результатами конкурсного відбору кураторки Фестивалю Лізавета Герман, Марія Ланько і Катерина Філюк запросили до участі у виставці 68 митців та мистецьких колективів.

Усього на конкурс Фестивалю надійшло 394 заявки з Києва, Одеси, Львова, Луцька, Ужгорода, Дніпра, Вінниці, Тернополя, Харкова, Рівного, Сум та інших міст. Окрім цього були отримані заявки від митців, які живуть або навчаються за кордоном, а саме в Польщі, Нідерландах, Австрії, Литві, Канаді, Ізраїлі та Італії.Інформація з http://i-pro.kiev.ua/content/ogolosheno-sklad-zhuri-festivalyu-molodikh-ukrayinskikh-khudozhnikiv