До 30 жовтня 2017 року триває прийом заявок на премію для українських балетмейстерів імені А. Ф. Шекери

До 30 жовтня 2017 року триває прийом заявок на премію для українських балетмейстерів імені А. Ф. Шекери

Премія імені А. Ф. Шекери присуджується балетмейстерам за видатні досягнення у сфері хореографічного мистецтва – постановки, що мають сценічне втілення на професійній сцені і присуджується громадянам України на конкурсних засадах у розмірі 20,0 тис.грн. На здобуття Премії висувається завершена постановка або сукупність постановок, прем’єри яких відбулися протягом останніх трьох років, але не пізніше, ніж за місяць до їх висування на здобуття Премії. На здобуття Премії не висуваються постановки, які вже були відзначені іншими преміями, державними нагородами. Повідомляє прес-служба Міністерства культури України.

 
 
Пропозиції щодо кандидатів на здобуття Премії вносяться закладами культури усіх форм власності, які здійснюють професійну діяльність у галузі хореографічного мистецтва, Національною хореографічною спілкою України, Національною академією мистецтв України, іншими творчими спілками, а також громадськими об’єднаннями, які діють у галузі професійного хореографічного мистецтва, вищими навчальними закладами культури і мистецтва.
За достовірність поданої інформації відповідальними є керівники установ, підприємств, організацій, які висувають кандидата на здобуття Премії, та кандидати.
 
Заявки на здобуття Премії приймаються до 30 жовтня 2017 року в Мінкультури (вул. І. Франка, 19, м. Київ, 01601, відділ музичного мистецтва управління сценічного і візуального мистецтва, к. 310).Інформація з http://i-pro.kiev.ua/content/priiom-zayavok-na-premiyu-dlya-ukrayinskikh-baletmeisteriv-imeni-f-shekeri-2017