Капітальний ремонт Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру

Капітальний ремонт Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру

У Сєвєродонецьку завершується капітальний ремонт Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру. 

Про це повідомив Департамент масовихкомунікацій Луганської ЦВА. У 2015 році будівля міського театру Сєвєродонецька була передана в користування переміщеного Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру. Колишня будівля міського театру понад 15 років знаходилася в аварійному стані. 
На цей час будівельно-монтажні роботи завершені на 85 %. У повному обсязі виконано прокладання мереж комунікацій, прокладання внутрішніх мереж електропостачання, тепло- та водопостачання, каналізації, встановлено комплексну трансформаторну підстанцію, прокладено слабострумні мережі. Також вже оздоблені фасади, ведуться роботи по їх освітленню, встановленню системи відеоспостереження, благоустрою прилеглої території, монтажу обладнання сцени.
Наразі ведеться будівництво фонтану з підведенням мереж та монтаж котельні на твердому паливі.
Нагадаємо, що у липні на засіданні Кабінету Міністрів України було прийнято протокольне рішення про внесення подання Президенту України щодо присвоєння Луганському обласному академічному українському театру статусу національного.