Майстерня ігрового театру для дорослих режисера Олега Ліпцина у Києві

Майстерня ігрового театру для дорослих режисера Олега Ліпцина у Києві

Київський Дім МК спільно з Семінаром Ігрового Театру (СІТ) під керівництвом Олега Ліпцина відкривають набір в театральну МАЙСТЕРНЮ з перспективою формування при Дому МК постійно діючого акторського ансамблю. “Сучасний актор – людина вільна, тонка й весела”, – так формулює свій погляд на театр і актора режисер Олег Ліпцин. Учасники майстерні зможуть професійно вдосконалюватися, опановуючи новітні акторські технології, педагогічні та тренінгові методики. Творчий процес буде побудований на практичному освоєнні Ігрового методу акторської гри та організації спектаклю. У підсумку роботи курсу – розширення творчих можливостей акторів театру і кіно, спільне створення сучасних високохудожніх вистав.

 
Керівник курсу – українсько-американський режисер Олег Ліпцин, творець одного з перших незалежних театральних колективів в Україні – легендарного Театрального Клубу, провідний фахівець у світі по Ігровому театру, постановник і педагог з міжнародною репутацією.
Робота Майстерні буде проходити за сесійний принципом (3 сесії по 2,5 місяці) з можливістю виходу на повноцінний спектакль до кінця навчального року. Прийом здійснюється за результатами співбесіди з керівником Майстерні.