Оголошено хедлайнерів фестивалю «Respublica 2017»

Оголошено хедлайнерів фестивалю «Respublica 2017»

На цьогорічному фестивалі Respublica виступлять JINJER, Антитіла, Жадан і Собаки, Один В Каное, Beissoul & Einius, Death By Chocolate та інші колективи із різних куточків планети.

Як розповіли у прес-службі фестивалю, під час триденного музичного заходу діятимуть чотири сцени по усьому місту.

«На RespublicaFEST можна буде почути улюбленців усіх танцполів України, литовських “електронних магів” Beissoul & Einius, неперевершеного мелодиста Leo Mantis, найяскравіші жіночі колективи Vivienne Mort та Один В Каное, енергійних ска-рокерів Жадан і Собаки, потужних та відомих на всю Європу JINJER. Окрім того, уперше в Україні за підтримки Посольства Швейцарії в Україні тут виступлять швейцарські рокери Death By Chocolate, а також популярні українські гурти Антитіла, Без Обмежень, DETACH, Panivalkova та ще понад 40 колективів», – додали організатори цьогорічної «Республіки».

Крім того, «для усіх поціновувачів музичної епохи 90-х», на фестивалі виступить «ціла плеяда вітчизняних легенд» – Юрко Юрченко (YURCASH), The ВЙО, Степ, Аква Віта та Хамерман Знищує Віруси з авторським унікальним проектом.

Також уже традиційно особливу увагу організатори RespublicaFEST приділяють андеграундним колективам. Цієї осені у «Тунелі» (одна із локацій фестивалю) зіграють: кияни Bluesbreaker, львів’яни 1914, автори найкращого метал-альбому 2016 року одесити Septa та інші.

Зазначимо, цьогоріч сьомий фестиваль у Кам’янці-Подільському пройде з першого по третє вересня.

Інформація з http://i-pro.kiev.ua/content/ogolosheno-khedlaineriv-festivalyu-%C2%ABrespublica-2017%C2%BB