Фільми-призери Берлінале–2017 вийдуть в український прокат

Фільми-призери Берлінале–2017 вийдуть в український прокат

Головні фільми 67-го Берлінського кінофестивалю – «Тіло і душа» Ільдіко Еньєді, що отримав «Золотого ведмедя», а також «По той бік надії» Акі Каурісмякі, який став володарем «Срібного ведмедя» за найкращу режисуру – вийдуть в український прокат наприкінці літа.

З 21 серпня у кіно – лауреат «Золотого ведмедя», головного призу Берлінського кінофестивалю, – мелодрама «Тіло і душа» угорки Ільдіко Еньєді. Фільм розповідає незвичайну історію кохання двох замкнутих у собі людей: раптом вони починають бачити однакові сни і вирішують зробити крок назустріч одне одному. Окрім головного призу кіноогляду фільм Еньєді удостоївся премій Міжнародної федерації кінопреси ФІПРЕССІ та екуменічного журі.

У другій половині вересня глядачі побачать нову роботу класика європейського кіно – Акі Каурісмякі. Картина «По той бік надії», знята Каруісмякі після шестирічної перерви, побудована навколо доль фіна-комівояжера і сирійського біженця. Фільм продовжує трилогію про портові міста, що її режисер почав з стрічки «Гавр», знятої у Франції. Каурісмякі чотири рази ставав лауреатом Берлінського кінофестивалю. Цього року він отримав «Срібного ведмедя» за найкращу режисуру, всупереч прогнозам критиків поступившись головним призом стрічці «Тіло і душа».

67-й Берлінський кінофестиваль відбувся у столиці Німеччини з 9 по 19 лютого 2017. Головою журі цього року виступив режисер Пол Верховен.

Інформація з http://i-pro.kiev.ua/content/filmi-prizeri-berlinale%E2%80%932017-viidut-v-ukrayinskii-prokat