Brave! Factory Festival у Києві

Brave! Factory Festival у Києві

23-24 серпня у Києві, на території заводу підприємства «Метробуд» відбудеться фестиваль електронної музики Brave! Factory Festival. Його організатором виступила команда арт-центру Closer.

«Після успішного проведення четвертої «Стрiчки», стало зрозуміло, що у фестивальної електронної сцени Києва є потенціал і є публіка, – говорять організатори. – Тому ми вперше вириваємось за межі Closer і Нижньоюрківської, 31, яка може прийняти максимум 3 тисячі гостей, та беремо на себе відповідальність за підготовку заходу для вдвічі більшої кількості відвідувачів, на незвичній для всіх локації, але, здається, максимально відповідній і затишній для такої події».

На Brave! Factory Festival буде 5 сцен з різними музичними напрямками. На них виступлять понад 50 відомих зарубіжних артистів та українські музиканти. Серед вже оголошених учасників – американці Robert Hood, Octave One, Egyptian Lover, Derrick Carter, Function, британські діджеї The Bug feat. Flowdan And Miss Red, Jaga Jazzist, Zebra Katz, Simian Mobile Disco, Brandt Brauer Frick, німці Byetone, Nah, The Field і багато інших. Вітчизняну електронну сцену представлять Nastia, Bambu, Andrey Kiritchenko, група «Вагоновожатые», Noizar, Voin Oruwu та інші.

«Для України це буде дійсно перший у своєму роді фестиваль таких масштабів, – переконані організатори Brave! Factory Festival. – «Метробуд» люб'язно віддав нам під проведення івенту 50 тисяч квадратів цехів і просторів, де ми очікуємо більше шести тисяч гостей. До речі, вперше ця територія буде задіяна для подібного заходу».

Інформація з http://i-pro.kiev.ua/content/brave-factory-festival-u-kiyevi