ОМКФ запускає пітчинг телесеріалів Odesa IFF ScripTeast Series Projects

ОМКФ запускає пітчинг телесеріалів Odesa IFF ScripTeast Series Projects

Одеський міжнародний кінофестиваль (ОМКФ) вперше запускає Odesa IFF ScripTeast Series Projects, в рамках якого відбудеться пітчинг проектів телесеріалів.

Про це повідомляє прес-служба кінофестивалю.

Odesa IFF ScripTeast Series Projects – це конкурс телесеріалів, що організовує Одеський міжнародний кінофестиваль за підтримки Star Media та ScripTeast, європейської програми підготовки сценаристів Східної Європи, запровадженої Незалежною кінофундацією з Польщі.

Для участі у пітчингу буде представлено від 4 до 6 найкращих проектів телесеріалів, написаних сценаристами східно- та центральноєвропейського походження. Також у конкурсі можуть брати участь проекти, що належать продакшнам, зареєстрованим у одній з країн Східної та Центральної Європи.

Проект, що подається на участь у Odesa IFF ScripTeast Series Projects, повинен бути оригінальним та потенційно цікавим для міжнародного глядача. Із деталями щодо заповнення заявки та надання документів для участі у Odesa IFF ScripTeast Series Projects можна ознайомитися на офіційному сайті Одеського міжнародного кінофестивалю. Відбір проектів здійснюється комісією, призначеною ОМКФ, Star Media та ScripTeast.

Заявки на участь приймаються до 25 червня включно.

Результати відбору будуть оприлюднені 30 червня, а відібрані проекти – представлені телепровайдерам, дистриб’юторам, копродюсерам 19 липня в рамках ділового майданчика Film Industry Office.

Журі пітчингу Odesa IFF ScripTeast Series Projects складається з представників ScripTeast, Star Media та ОМКФ.

Інформація з http://i-pro.kiev.ua/content/omkf-zapuskaye-pitching-teleserialiv-odesa-iff-scripteast-series-projects