У Держкіно переглянули ураїнсько-словацький трилер із Риммою Зюбіною та Станіславом Бокланом у головних ролях

У Держкіно переглянули ураїнсько-словацький трилер із Риммою Зюбіною та Станіславом Бокланом у головних ролях

Державне агентство України з питань кіно переглянуло завершений виробництвом повнометражний українсько-словацький фільм «Межа», який став одним із переможців Дев’ятого конкурсного відбору Держкіно, а також був відзначений призом конкурсу Works-in-progress індустріальної секції Baltic Event ХХ Міжнародного кінофестивалю у Таллінні.

Про це повідомляється на сайті Держкіно.

«В основу сценарію кримінального трилера «Межа» лягла реальна гостросюжетна історія, що відбулася на словацько-українському прикордонні. Вона показана через призму сімей, причетних до організованої злочинності влітку 2007-го року», – повідомляє Держкіно.

Стрічка створена компанією «Гарнет Інтернешнл Медіа Груп» спільно зі  словацькою компанією «Wandal Production, s.r.o.». Зйомки картини проходили на території України, Словаччини та Чехії.

Режисер фільму – Петер Беб’як (Словаччина), автор сценарію – Петер Балко (Словаччина), продюсерами виступили Ванда Адамік-Грицова (Словаччина) та Андрій Єрмак (Україна). Оператор-постановник фільму – Мартін Жіаран.

У головних ролях: українські актори Римма Зюбіна і Станіслав Боклан, а також Олександр Піскунов, Володимир Геляс, Макар Тихомиров  та інші. Серед словацьких акторів – Емілія Вашаріова, Томаш Масталір, Крістіна Канатова, Євген Лібезнюк, Андрей Хрек, Мілан Мікульчик та інші.

Світова прем’єра фільму відбудеться у головній конкурсній програмі 52-го міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах (Чехія).

Як зазначив Голова Держкіно Пилип Іллєнко:

«Особливо вразили у фільмі роботи наших акторів, яких задіяно в ньому чи не більше, ніж словацьких. Прем'єра фільму відбудеться вже зовсім скоро на фестивалі у Карлових Варах, де свого часу вже відзначали українських виконавців – Лесь Сердюк у 1987 році отримав приз за найкращу чоловічу роль у фільмі "Солом'яні дзвони" режисера Юрія Іллєнка». – прокоментував фільм голова Держкіно Пилип Іллєнко.

В український прокат «Межа» вийде у листопаді 2017 року. Стрічка також буде представлена і на інших міжнародних кінофестивалях та вийде у світовий прокат.

 

Інформація з http://i-pro.kiev.ua/content/u-derzhkino-pereglyanuli-urayinsko-slovatskii-triler-iz-rimmoyu-zyubinoyu-ta-stanislavom-bok