Прес-тур до виставки "IN PROGRESS. Дрес-код України доби Незалежності"

Прес-тур до виставки "IN PROGRESS. Дрес-код України доби Незалежності"

15 червня о 17:00 в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» відбудеться прес-тур до виставки «IN PROGRESS. Дрес-код України доби Незалежності» з кураторкою проекту Зоєю Звиняцьківською.

Офіційне відкриття виставки: 15 червня о 18:30.

40 українських fashion-дизайнерів, 200 моделей одягу, арт-об’єкти авангардної моди заввишки 4 метри, інавгураційна сукня Першої леді, сценічне вбрання зірок української поп-естради, моделі з показів в Парижі, Мілані, Нью-Йорку, Флоренції та Далласі. 
Про що? На перший погляд IN PROGRESS – це новітня історія української моди, але не тільки. Мода завжди була і залишається відображенням уявлень людей про ідеальний світ та ідеальних себе в цьому світі. Тому ця виставка є розповіддю про наше суспільство, нашу країну та її громадян, показана за допомогою моделей одягу, створеного українськими дизайнерами.

Коли? Це хронологічна розповідь, що починається з 1991 року і йде до наших днів.  Кожна зала за допомогою моди презентує систему поглядів, що панувала в певні часи. Якщо пройти всі зали послідовно, можна побачити шлях, який здолало наше суспільство від усвідомлення себе мешканцями однієї з республік СРСР до відчуття себе громадянами незалежної держави, що прямує в Європу.  Цей шлях ще не пройдено, він триває й нині.

Як? В історії української моди доби Незалежності можна виокремити три періоди, кожен з яких в експозиції представлено двома залами. Одна зала відображає у моді уявлення про найкраще суспільство, друга – уявлення про ідеального себе. Остання зала – це прогноз: відбиток у моді принципово нового світосприйняття і ставлення до планети, на якій ми всі живемо. Можливо, вже найближчим часом ми побачимо, як ці ідеї докорінно змінять світ моди і світ взагалі.

Інформація з http://i-pro.kiev.ua/content/pres-tur-do-vistavki-progress-dres-kod-ukrayini-dobi-nezalezhnosti