Фотовиставка «Чутливість» в Центральному будинку художника

Фотовиставка «Чутливість» в Центральному будинку художника

2 вересня у Центральному будинку художника в Києві відкрилася фотовиставка «Чутливість». Її ініціатором виступила незалежна варшавська галерея Czułość.

«Цей проект демонструє різні способи роботи з фотографією як мистецьким засобом. Тут представлено роботи чотирнадцяти художників і художниць, які пропонують власні формальні та концептуальні експерименти з фотографічною мовою», – розповіла Cultprostir одна з кураторок виставки Леся Прокопенко.

У проекті взяли участь митці з Китаю, Японії, Німеччини, Польщі та України. Більшість робіт були створені спеціально для виставки «Чутливість». За словами Лесі Прокопенко, учасники мали повну волю надати ті матеріали і задати ті формати, які вважали за потрібне, без обмежень у змісті. «Виставка є набором індивідуальних «сетів», і це дозволяє по-різному читати її, – додає кураторка. – Адже кожен автор має власний метод і власну мову».

Виставку «Чутливість» вирішили провести в Будинку художника не випадково. Ініціатори проекту поставили за мету проблематизувати і переосмислити роль цієї інституції у просторі Києва. «Будинок художника, відкритий у 1977 році, великою мірою втратив свою потенційну публічну роль, – зазначають організатори. – Проведення в ньому «Чутливості» активує нові можливості наявних просторів для мистецтва».

Виставка триватиме до 25 вересня.

Інформація з http://i-pro.kiev.ua/content/fotovistavka-%C2%ABchutlivist%C2%BB-v-tsentralnomu-budinku-khudozhnika