КМКФ «Молодість» оголошує конкурс інстаграм-відеоробіт

КМКФ «Молодість» оголошує конкурс інстаграм-відеоробіт

Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» розпочинає конкурс інстаграм-відеоробіт на тему «Грам Молодості / molodosti_gram».

Одна хвилина, аби показати світу мить твоєї молодості!

У кожного своя молодість: вона проноситься на швидкості байка, жартує у колі найближчих друзів, нагадує про себе під час лекцій в улюбленому універі, пролітає серед розваг та пригод, пульсує в серці у присутності тієї єдиної людини. Молодість – це друзі та любов, це навчання та перші кар’єрні спроби, це захоплення й відпочинок, це живі емоції та палке серце.

Переможець визначатиметься за кількістю набраних лайків у обох соцмережах. Конкурс триватиме з 15 червня до 15 жовтня. Щомісяця 15 числа (починаючи з 15-го липня) за кількістю набраних лайків в обох мережах обиратиметься 5 фіналістів. Після 15 жовтня топ-20 робіт потрапляють у фінал і будуть заново поширені у мережі Instagram «Молодості». До 20 жовтня ці роботи збиратимуть лайки, щоб поборотися за головний приз конкурсу – $1000, який буде вручений переможцеві на церемонії відкриття кінофестивалю «Молодість» 22 жовтня 2016 року.

Фільм-переможець буде продемонстровано на відкритті 46-го КМКФ «Молодість». Фіналісти конкурсу демонструватимуться перед показами кінофестивалю та на телебаченні.

Інформація з http://i-pro.kiev.ua/content/kmkf-%C2%ABmolodist%C2%BB-ogoloshuye-konkurs-instagram-videorobit