Неділя

Неділя

 

0:00:00          Позивні Суспільного мовлення

0:00:04          Оголошення часу + Позивні каналу

0:00:12          """Обличчям до вогню"". Авт. пр-ма Олександра Мороза"

0:30:00          Мелодії Шевченкового слова

0:35:00          Літературний смак

0:59:53          С.т.ч.

1:00:00          Позивні Суспільного мовлення

1:00:04          Оголошення часу + Позивні каналу

1:00:12          Хіт-класік

1:05:00          Голос рідної землі

1:30:00          Поетична мозаїка

1:40:00          Музична імпреза

1:45:00          Інший світ

1:55:00          Художнє слово вустами майстра

1:59:53          С.т.ч.

2:00:00          Позивні Суспільного мовлення

2:00:04          Оголошення часу + Позивні каналу

2:00:12          Анонс передач

2:00:50          Оголошення про передачі

2:01:00          Музичний меридіан

2:10:00          Місяцелік

2:30:00          Крізь призму часу

2:50:00          Фольклорні родзинки

2:59:53          С.т.ч.

3:00:00          Позивні Суспільного мовлення

3:00:04          Оголошення часу + Позивні каналу

3:00:12          "Пам""ятки світового мистецтва"

3:05:00          "Фольк ф""южн"

3:30:00          Вічна класика

3:35:00          Моя література

3:59:53          С.т.ч.

4:00:00          Позивні Суспільного мовлення

4:00:04          Оголошення часу + Позивні каналу

4:00:12          Анонс передач

4:00:50          Оголошення про передачі

4:01:00          Пісня буде поміж нас (Ранковий променад)

4:30:00          "П""ять континентів. Світова проза в українських перекладах"

4:59:53          С.т.ч.

5:00:00          Позивні Суспільного мовлення

5:00:04          Оголошення часу + Позивні каналу

5:00:12          Музика для вас

5:55:00          Музичний  резерв

5:57:00          Слоган

5:57:18          Позивні ІІІ РС

5:57:58          Гімн України

5:59:53          С.т.ч.

6:00:00          Позивні Суспільного мовлення

6:00:04          Оголошення часу + Позивні каналу

6:00:12          Вранiшня молитва 

6:05:00          Доброго ранку, Україно!

6:10:00          Культурний простір (мистецькі новини)

6:15:00          Анонс передач

6:19:50          Оголошення про передачі

6:20:00          Резонанс

6:30:00          Хіт-класік

6:35:00          """Ми будуєм Собор"""

6:59:53          С.т.ч.

7:00:00          Позивні Суспільного мовлення

7:00:04          Оголошення часу + Позивні каналу

7:00:12          Пісня буде поміж нас (Ранковий променад)

7:29:12          Мудре слово

7:30:00          Голос рідної землі

7:55:00          Анонс передач

7:59:43          Оголошення про передачі

7:59:53          С.т.ч.

8:00:00          Позивні Суспільного мовлення

8:00:04          Оголошення часу + Позивні каналу

8:00:12          Музичний меридіан

8:09:00          Мудре слово

8:10:00          Театральна афіша

8:25:00          "Ранок на радіо ""Культура"". (анонс тем і рубрик передачі, пісня) (Пр.ефiр) "

8:30:00          "Ранок на радіо ""Культура"". (Пр.ефiр) (інтерактив)"

8:59:43          Оголошення про передачі

8:59:53          С.т.ч.

9:00:00          Позивні Суспільного мовлення

9:00:04          Оголошення часу + Позивні каналу

9:00:12          "Ранок на радіо ""Культура"". (Пр.ефiр) (ранковий гість)"

9:59:43          Оголошення про передачі

9:59:53          С.т.ч.

10:00:00        Позивні Суспільного мовлення

10:00:04        Оголошення часу + Позивні каналу

10:00:12        "Ранок на радіо ""Культура"". (Пр.ефiр) "

10:30:00        "П""ять континентів. Світова проза в українських перекладах"

10:59:53        С.т.ч.

11:00:00        Позивні Суспільного мовлення

11:00:04        Оголошення часу + Позивні каналу

11:00:12        Новини. (УР-1) 

11:05:00        Моя музика

11:35:00        Мелодії Шевченкового слова

11:40:00        Інший світ

11:50:00        Фольклорні родзинки

11:59:53        С.т.ч.

12:00:00        Позивні Суспільного мовлення

12:00:04        Оголошення часу + Позивні каналу

12:00:12        """Обличчям до вогню"". Авт. пр-ма Олександра Мороза"

12:30:00        Крізь призму часу

12:50:00        Послухайте!

12:55:00        Хіт-класік

12:59:53        С.т.ч.

13:00:00        Позивні Суспільного мовлення

13:00:04        Оголошення часу + Позивні каналу

13:00:12        Новини. (УР-1)

13:05:00        Вічна класика

13:10:00        Місяцелік

13:30:00        Музична імпреза

13:35:00        Від автора

13:40:00        Золотий камертон

13:55:00        Художнє слово вустами майстра

13:59:53        С.т.ч.

14:00:00        Позивні Суспільного мовлення

14:00:04        Оголошення часу + Позивні каналу

14:00:12        Шевченківські лауреати

14:30:00        Народні самоцвіти

14:35:00        Моя література

14:59:53        С.т.ч.

15:00:00        Позивні Суспільного мовлення

15:00:04        Оголошення часу + Позивні каналу

15:00:12        Новини. (УР-1)

15:05:00        """Світ радіодрами"""

15:35:00        Музичні перегуки

15:45:00        Поетична мозаїка

15:55:00        Анонс передач

15:59:43        Оголошення про передачі

15:59:53        С.т.ч.

16:00:00        Позивні Суспільного мовлення

16:00:04        Оголошення часу + Позивні каналу

16:00:12        "Пам""ятки світового мистецтва"

16:05:00        "Фольк ф""южн"

16:30:00        Вічна класика

16:35:00        Літературний смак

16:59:53        С.т.ч.

17:00:00        Позивні Суспільного мовлення

17:00:04        Оголошення часу + Позивні каналу

17:00:12        Новини. (УР-1)

17:05:00        Путівник прочанина

17:15:00        Сім струн я торкаю

17:44:00        Мудре слово

17:45:00        Театральна афіша

17:59:53        С.т.ч.

18:00:00        Позивні Суспільного мовлення

18:00:04        Оголошення часу + Позивні каналу

18:00:12        Резонанс

18:10:00        20 хвилин з Володимиром Яворівським

18:30:00        Сучасники про культуру

18:59:53        С.т.ч.

19:00:00        Позивні Суспільного мовлення

19:00:04        Оголошення часу + Позивні каналу

19:00:12        Три в одному. (Пр.ефір)

19:59:43        Оголошення про передачі

19:59:53        С.т.ч.

20:00:00        Позивні Суспільного мовлення

20:00:04        Оголошення часу + Позивні каналу

20:00:12        Розкажи мені казку

20:15:00        Українське мереживо

20:30:00        Театр одного актора

20:59:53        С.т.ч.

21:00:00        Позивні Суспільного мовлення

21:00:04        Оголошення часу + Позивні каналу

21:00:12        Оперний абонемент

22:50:00        Фольклорні родзинки

22:59:53        С.т.ч.

23:00:00        Позивні Суспільного мовлення

23:00:04        Оголошення часу + Позивні каналу

23:00:12        Музика для вас

23:55:00        "Анонс передач + ""Молитва за Україну"""

23:59:55        C.т.ч.