7 червня в суботу о 15.05 ви «потрапите» на концерт–спогад про видатного звукорежисера, ветерана Українського радіо Леоніда Бильчинського

Багато наших слухачів із нетерпінням чекають цього оголошення в ефірі. Бо знають, що у великій концертній студії будинку звукозапису Національної радіокомпанії на них завжди чекає приємна зустріч із українськими музикантами і діячами вітчизняної культури.

Цього разу 7 червня в суботу о 15.05 ви «потрапите» на концерт–спогад про видатного  звукорежисера, ветерана Українського радіо Леоніда Бильчинського. Фонотека УР зберігає близько 10 тисяч записів, зроблених Л. Бильчинським. Вони назавжди  зберегли для меломанів звучання голосів видатних українських співаків, виконання славетних колективів, оркестрів, ансамблів.

У програмі візьмуть участь ті, хто працював із Л. Бильчинським, чия радіо біографія почалася з «його легкої руки». Це народні артисти України С. Литвиненко, В. Бокоч, І. Борко, А. Швачка, заслужені артистки України О. Нагорна, І. Семененко, лауреати міжнародних конкурсів О. Пушкарська та А. Кутасевич.

Ведуча циклу Гюзель Сабітова.