До 80-річчя заслуженої артистки України Ганни Опанасенко-Сумської прозвучить радіовистава „Телефонна елегія”

З нагоди 80-річчя заслуженої артистки України Ганни Опанасенко-Сумської, 26жовтня о  16.25  на Першій програмі УР  у рубриці  «РАДІО «КУЛЬТУРА» ПРЕДСТАВЛЯЄ»  прозвучить передача «Світ радіодрами».

 

На слухачів чекає зустріч з героями радіовистави „Телефонна елегія”. Оригінальна радіодрама Євгенії Кононенко. Саме за цей твір вона стала володаркою Другої премії Другого всеукраїнського конкурсу сучасної радіоп’єси.

У жанрі радіодрами письменниця спробувала себе вперше. „Телефонна елегія” – зворушлива історія кохання двох уже немолодих людей. Почуття, дароване на схилі літ, рятує героїв від самотності, відчаю, байдужості рідних та зігріває душі в останні місяці, дні, хвилини життя...

Проникливий образ Ліди у радіопостановці створила самобутній майстер сцени, берегиня славної родини митців Сумських, яка подарувала українській культурі двох яскравих актрис – Наталію та Ольгу Сумських, заслужена артистка України Ганна Опанасенко-Сумська. У ролі Василя народний артист України, Шевченківський лауреат Анатолій Паламаренко.

Режисер-постановник Нелля Даниленко, звукорежисер Олена Єфімчук. Редактори постановки - Світлана Гудзь-Войтенко та Наталя Коломієць.

 

ДОВІДКА НРКУ :

Євгенія Кононенко - письменниця, перекладачка, лауреатка міжнародного конкурсу «Гранослов» за книжку «Вальс першого снігу», премії журналу «Сучасність» за роман «Імітація». У творчому доробку Євгенії Кононенко поезії, оповідання, есеї, повісті та романи, кілька книжок для дітей, низка культурологічних розвідок із гендерних питань і журналістські дописи.